БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM258 / 59041“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДЮБЕЛ ЗА ПЛОСЪК КАБЕЛ 3 / 500436 Дюбел за плосък кабел - подходящ за плосък кабел със сечение: 2x4; 2x6; 3x1.5; 3x2.5mm².
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 10 mm
Цена за пакет от 50 броя
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 95 mm²
Дължина 60 mm
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D6.4 ММ
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D6.4 / 3010064GL
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 6.4 mm
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL1.254 / 59021
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 10A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника до 6 mm
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP 029- 8
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C