БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY50 / 59206“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 95 mm²
Дължина 60 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM106 / 59036
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
РАЗМЕР 20 м х 19 мм. х 0,15 мм.
ЦВЯТ Жълт
МАТЕРИАЛ PVC
МАРКА Tesa
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2510 / 59101
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ФАСУНГА НАКЛОНЕНА ELMARK Е27 БЯЛА
БЯЛА НАКЛОНЕНА ФАСУНГА E27 ELMARK / 99200
Цвят Бял
Вид на материала PET
Габаритен размер (mm) 78/L:38
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 6 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm