БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 10JD / 31104
Сравняване
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 6 mm
Цена за пакет 50 броя
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 10ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 10ММ / 500010 Скоби за закрепване на кабел 10мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 10 mm
Цена за пакет
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY25 / 59204
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY25 / 59204
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 25 mm²
Дължина 40 mm
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1008 / 59025
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2510 / 59042
Модел JM
Сечение на проводника 95 mm²
Отвор за болт 10 mm
Дължина 55.5 mm
Вид на материала Покалаена медна сплав
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК CHS5 / 59117
Модел CHS
Сечение на проводника 4-6 mm²
Дължина 25.5 mm