БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ОРАНЖЕВ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE4010 / 59028TE
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP029 / 14212
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
Купи
Бърз преглед
КРИВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
КРИВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
Цокъл E27
Цвят Черен
Номинално напрежение 250 [VAC]
Тип Стенна, крива
Номинален ток 4 [A]
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31031
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 5.5 / 59005
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E4012 / 59028
Модел CHS
Сечение на проводника 4 mm²
Дължина 12 mm
Забележка Цена за пакет
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM508 / 59046
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм