БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31031
Сравняване
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM108 / 59037
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31051
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D30.0 / 3010300GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D30.0 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 30 mm
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1014 / 59030TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 12ММ / 500012 Скоби за закрепване на кабел 12мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 12 mm
Цена за пакет
ОСНОВА ЗА КАБЕЛНА ПРЕВРЪЗКА MT30 / 500043
Цвят Бял
Дължина 30 mm
Широчина 30 mm