БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735
Сравняване
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735 Подпорен изолатпр SM35 - за високо напрежение SM 35 10kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 10 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИН LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401523
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
Купи
Бърз преглед
ДВУПОЛЮСНА ПОРЦЕЛАНОВА КЛЕМА 2Х4ММ
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE
ТЕХНИЧЕСКИ ПАРАМЕТРИ
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 6 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
РАЗМЕР: 25м х 50мм
ЦВЯТ: Черно
СИНЬО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV2 / 59002
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Номинален ток 32 A
Сечение на проводника 4 mm²