БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1014 / 59030TE
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY6 / 59201
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY6 / 59201
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 6 mm²
Дължина 25 mm
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E4012 / 59028
Модел CHS
Сечение на проводника 4 mm²
Дължина 12 mm
Забележка Цена за пакет
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM25 ELMARK 6KV / 31725
Подпорен изолатор SM25 - за високо напрежение SM 25 6kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 6 (kV)
Диаметър на отвора 6 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 10A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника до 6 mm
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ 6/3 ММ ЧЕРЕН
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 6 mm