БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРВЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31062“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM68 / 59059
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Бяла полилейна фасунга с ринг - стандартна фасунга за полилей. Изработена е от PVC и е с цокъл E14.
Фасунга E14
Цвят Бял
Вид на материала Пластмаса
Габаритен размер (mm)D 44/L:62.3
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Дължина на лентата 20м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
КЕХЛИБАР LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401223
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31051
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3 A СЕЧЕНИЕ ПРОВОДНИК ДО 1,5 MM2
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 3 A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника 4 mm²