БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY95 / 59208“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D25.4 / 3010254GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D25.4
Сравняване
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 25.4 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 4 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY10 / 59202
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 10 mm²
Дължина 35 mm
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D30.0 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 30 mm
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 16 mm²
Дължина 35 mm
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM40 ELMARK 12KV / 31740
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM40 ELMARK 12KV / 31740 Подпорен изолатор SM40 - за високо напрежение SM 25 6kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 6 (kV)
Диаметър на отвора 6 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP 029- 8
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM3512 / 59045
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм