БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TЕ1008 / / 59025TE
Сравняване
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1008 / / 59025TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7010 / 59049
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
За проводник със сечение 6 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК МЪЖКИ MDD 1.25-187
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК МЪЖКИ MDD 1.25/187 / 59012
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Дължина на лентата 20м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
Широчина на лентата 19мм