БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM12010 / 59053“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Номинален ток 32 A
Сечение на проводника 4 mm²
Габаритен размер (mm)L 26.6/H:14.5/W:20.5
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP029 / 14212
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР ELMARK SM 51 15KV
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM51 ELMARK 15KV / 31751 Подпорен изолатор SM51 - за високо напрежение SM 51 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 15 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004 Скоби за закрепване на кабел 4мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 4 mm
Цена за пакет
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D25.4 / 3010254GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D25.4
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 25.4 mm