БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE7508 / 59024TE“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бяла полилейна фасунга с ринг - стандартна фасунга за полилей. Изработена е от PVC и е с цокъл E14.
Фасунга E14
Цвят Бял
Вид на материала Пластмаса
Габаритен размер (mm)D 44/L:62.3
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D25.4 / 3010254GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D25.4
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 25.4 mm
Купи
Бърз преглед
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730 Подпорен изолатор SM30 - за високо напрежение SM 30 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 8 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
Материал медна сплав
Покритие калаено
За проводници със сечения от 4÷240мм²
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1510 / 59026
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ДЮБЕЛ ЗА КРЪГЪЛ КАБЕЛ 5 / 500440 Подходящ за кръгъл кабел със сечение: 2x0.5; 2x0.75; UTP; FTP.
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 8 mm
Цена за пакет 50 броя
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM12010 / 59053
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм