БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY4 / 59213“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY6 / 59201
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 6 mm²
Дължина 25 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 10A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника до 6 mm
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0294 / 14204
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0294 / 14204 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM108 / 59037
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ДЮБЕЛ ЗА КРЪГЪЛ КАБЕЛ 5 / 500440 Подходящ за кръгъл кабел със сечение: 2x0.5; 2x0.75; UTP; FTP.
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 8 mm
Цена за пакет 50 броя
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Номинален ток 32 A
Сечение на проводника 4 mm²