БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРНА ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА 19ММХ20М TESА“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
РЕДОВА КЛЕМА 6JD ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА
Сравняване
ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 6JD / 31064
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
Размери 20м.:19мм.
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM40 ELMARK 12KV / 31740
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM40 ELMARK 12KV / 31740 Подпорен изолатор SM40 - за високо напрежение SM 25 6kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 6 (kV)
Диаметър на отвора 6 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM66 / 59035
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724 Лустер-клема, полиетилен H/2.5mm2 PE T55°.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 2.5 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31061
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
ФАСУНГА GU10 230V / VIV004420
ФАСУНГА GU10 230V / VIV004420
Фиксирана фасунга GU10 230V - осветителното тяло EKE E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия EKE
Напрежение (V) 230V