БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0294 / 14204“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD5.5250 / 59108
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФАСУНГА НАКЛОНЕНА ELMARK Е27 БЯЛА
БЯЛА НАКЛОНЕНА ФАСУНГА E27 ELMARK / 99200
Цвят Бял
Вид на материала PET
Габаритен размер (mm) 78/L:38
Купи
Бърз преглед
РЕДОВА КЛЕМА 6JD ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА
ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 6JD / 31064
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК CHS5 / 59117
Модел CHS
Сечение на проводника 4-6 mm²
Дължина 25.5 mm
Забележка Цена за пакет
ЖЪЛТО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT5.5 / 59014
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV5.513 / 59105
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM358 / 59043
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм