БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЛУСТЕР КЛЕМА H-6MM2 PE“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
Сравняване
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 5.5 / 59005
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM166 / 59038
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Широчина на лентата 19мм
Дължина на лентата 18.3м
Цвят Черен
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D3.2 / 3010032GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D3.2 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 3.2 mm
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 9ММ / 500009 Скоби за закрепване на кабел 4мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 9 mm
Цена за пакет
ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ ELMARK BV 1.25/ЧЕРВЕНО 100 БРОЯ
ЧЕРВЕНО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV1.25 / 59001
Модел PVT
Цвят Червен
Сечение на проводника 4-6 mm²
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY4 / 59213
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY4 / 59213
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 4 mm²
Дължина 20 mm