БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРВЕНО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT1.25 / 59015“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ОРАНЖЕВ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE4010 / 59028TE
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD 2-250/СИН 100БРОЯ
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD2250 / 59107
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 7
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY50 / 59206
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY50 / 59206
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 50 mm²
Дължина 50 mm
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 10ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 10ММ / 500010 Скоби за закрепване на кабел 10мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 10 mm
Цена за пакет
Широчина на лентата 19мм
Дължина на лентата 18.3м
Цвят Черен
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D4.8 / 3010048GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D4.8 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 4.8 mm
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31053
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²