БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ДВУПОЛЮСНА ПОРЦЕЛАНОВА КЛЕМА 2Х4ММ“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D7.9 / 3010079GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D7.9 ММ
Сравняване
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 7.9 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY10 / 59202
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY10 / 59202
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 10 mm²
Дължина 35 mm
ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 4 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E2512 / 59027
Модел CHS
Сечение на проводника 2.5 mm²
Дължина 12 mm
Забележка Цена за пакет
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 4 mm²
Дължина 20 mm