БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP029 / 14212“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЗЕЛЕН LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401323
Сравняване
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D2.4 / 3010024GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D2.4 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 2.4 mm
Купи
Бърз преглед
ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА 19 ММ Х 20 М ЧЕРНА TESА
Черна електроизолационна лента 19мм20мм Tesa, за изолиране и възстановяване на електропроводници, за свързване, маркиране и ремонтиране на кабели.
Размери 20м. х 19мм
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК MPD2195 / 59110
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2.56 / 59240
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА TESA 33 М Х 19 ММ ЧЕРНА
Дължина на лентата 33м
Широчина на лентата 19мм
Марка Теса
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UIK 35N / 31353
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 35N / 31353
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²