БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРBЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31052“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛУСТЕР КЛЕМА H4 MM2 PE / VIV001725
Сравняване
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 4 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY16 / 59203
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY16 / 59203
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 16 mm²
Дължина 35 mm
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV5.513 / 59105
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E3525 / 59033
Модел CHS
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 25  mm
Забележка Цена за пакет
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM108 / 59037
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 45 mm
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Сечение на проводника 95 mm²
Дължина 60 mm