БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЗЕЛЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE6014 / 59029TE“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY1.25250 / 59242
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3 A СЕЧЕНИЕ ПРОВОДНИК ДО 1,5 MM2
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 3A / 31003 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 3 A
Номинално напрежение до 660V
Материал негорим PVC
Цвят Бял
Сечение на проводника 4 mm²
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D4.8 / 3010048GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D4.8 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 4.8 mm
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV5.513 / 59105
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
ПРАВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
ПРАВА СТЕННА ФАСУНГА Е27 НК
Цокъл E27
Цвят Черен
Номинално напрежение 250 [VAC]
Тип Стенна, права
Номинален ток 4 [A]
СИНЬО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV2 / 59002
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM5010 / 59047
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм