БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 250 / 59004“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE7508 / 59024TE
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕНО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT1.25 / 59015
Модел PVT
Цвят Червен
Сечение на проводника 1 mm
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY5.5250 / 59244
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
За проводник със сечение 6 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК CHS4 / 59116
Модел CHS
Сечение на проводника 1.5-2.5 mm²
Дължина 20.1 mm
Забележка Цена за пакет
ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 10JD / 31104
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM106 / 59036
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм