БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2.56 / 59240“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D3.2 / 3010032GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D3.2 ММ
Сравняване
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 3.2 mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Купи
Бърз преглед
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D7.9 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 7.9 mm
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31061
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1008 / 59025
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
Материал медна сплав
Покритие калаено
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм