БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА ЗА КАБЕЛНА ПРЕВРЪЗКА MT25 / 500041
Сравняване
Цвят Бял
Дължина 25 mm
Широчина 25 mm
Цена за пакет от 100 броя
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM3512 / 59045
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1014 / 59030TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TЕ0508/БЯЛ 100 БРОЯ
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК MDFN5.5250 / 59114
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК CHS4 / 59116
Модел CHS
Сечение на проводника 1.5-2.5 mm²
Дължина 20.1 mm