БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛУСТЕР-КЛЕМА
Сравняване
ПОЛИЕТИЛЕНОВА ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051
ЛУСТЕР КЛЕМА H-10MM2 PE / VIV003051 Полиетиленова лустер-клема T55°, H/10.0mm2 PE.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 10 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM3510 / 59044
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ 12ММ / 500012 Скоби за закрепване на кабел 12мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 12 mm
Цена за пакет
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV5.513 / 59105
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЩУЦЕР PG 48
ЩУЦЕР PG 48 / 500480
Материал полиетилен (РЕ)
Цвят сив
Приложение общо
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724 Лустер-клема, полиетилен H/2.5mm2 PE T55°.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V