БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЖЪЛТО/ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 6JD / 31064“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1510 / 59026
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM12012 / 59054
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Купи
Бърз преглед
СИНЬО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ BV2 / 59002
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 12
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЩУЦЕР PG 48
ЩУЦЕР PG 48 / 500480
Материал полиетилен (РЕ)
Цвят сив
Приложение общо
КЕХЛИБАР LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401223
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D2.4 / 3010024GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D2.4 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 2.4 mm