БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
Размери 20м.:19мм.
Купи
Бърз преглед
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
ЛУСТЕР КЛЕМА 6ММ
За проводник със сечение 6 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ОРАНЖЕВ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE4010 / 59028TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735 Подпорен изолатпр SM35 - за високо напрежение SM 35 10kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 10 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E7508 / 59024
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D4.8 / 3010048GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D4.8 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 4.8 mm