СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Обратно към продуктите
СОНДА ЗА ИЗТЕГЛЯНЕ НА КАБЕЛ Ф3/15M
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Различния цвят на изолацията съответства на различни сечения на проводника.
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята – червен, син, жълт
100 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Връзка с нас ? / Въпрос относно син изолиран накрайник FDFNY2250 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.250 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
ELMARK
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРВЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 6N / 31062
Сравняване
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730 Подпорен изолатор SM30 - за високо напрежение SM 30 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 8 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Купи
Бърз преглед
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Фасунга за полилей - малка пластмасова фасунга – миньонка с ринг и цокъл Е27, 250V, 4A. Фасунгата има максимална работна температура до 200°C.
Напрежение 250V
Номинален ток 4А
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD 2-250/СИН 100БРОЯ
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD2250 / 59107
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP029 / 14212
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
С отвор за болт от М6÷М16 мм