БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E4012 / 59028
Модел CHS
Сечение на проводника 4 mm²
Дължина 12 mm
Забележка Цена за пакет
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163 Захранващ гребен ELMARK 1P 63А.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TЕ1008 / / 59025TE
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1008 / / 59025TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЗЕЛЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE6014 / 59029TE
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 6 mm
Цена за пакет 50 броя
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM166 / 59038
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
НУЛЕВА КЛЕМА НЕИЗОЛИРАНА SP 029- 8
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208
НЕИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP0298 / 14208 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 16ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 16 mm