БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM25 ELMARK 6KV / 31725“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Номинален ток 32 A
Сечение на проводника 4 mm²
Габаритен размер (mm)L 26.6/H:14.5/W:20.5
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 10
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM508 / 59046
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV1.2512 / 59102
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY70 / 59207
Материал медна сплав
Покритие калаено
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Широчина на лентата 19мм