БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „БЯЛА МОНТАЖНА ЛЕНТА ЗА ОГЛЕДАЛА 5МX19ММ“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК МЪЖКИ MDD 1.25-187
Сравняване
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК МЪЖКИ MDD 1.25/187 / 59012
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM25 ELMARK 6KV / 31725
Подпорен изолатор SM25 - за високо напрежение SM 25 6kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 6 (kV)
Диаметър на отвора 6 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Купи
Бърз преглед
ФАСУНГА НАКЛОНЕНА ELMARK Е27 БЯЛА
БЯЛА НАКЛОНЕНА ФАСУНГА E27 ELMARK / 99200
Цвят Бял
Вид на материала PET
Габаритен размер (mm) 78/L:38
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312
ИЗОЛИРАНА НУЛЕВА КЛЕМА SP03112 / 14312 Предназначена е за експлоатация при температура от -40°C до 85°C. Тя е с дължина 76.5 мм. Предлага се в син цвят.
Материал месингови елементи, пластмасова изолация
Цвят сив/син
Устойчивост -40°C÷+85°C
Изолация пластмасова изолация
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY1.25250 / 59242
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2510 / 59042
Модел JM
Сечение на проводника 95 mm²
Отвор за болт 10 mm
Дължина 55.5 mm
Вид на материала Покалаена медна сплав
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UIK 35N / 31353
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 35N / 31353
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм