БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E3525 / 59033“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Фасунга E27
Цвят Бял
Вид на материала Пластмаса
Габаритен размер (mm)D 55/L:62.5
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM2.56 / 59240
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL1.254 / 59021
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК ЗА БОЛТ RV5.55 / 59016
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
ЖЪЛТО-ЗЕЛЕНА РЕДОВА КЛЕМА 5JD / 31054
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 135А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723
ЖЪЛТ LED ИНДИКАТОР 230V ELMARK / 401723 Жълт LED индикатор ELMARK за монтаж към равна метална или пластмасова повърхност. Служи за управление и сигнализация.
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163 Захранващ гребен ELMARK 1P 63А.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31033
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А