БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
Сравняване
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЖЪЛТО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT5.5 / 59014
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
Купи
Бърз преглед
ЗЕЛЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE6014 / 59029TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН ELMARK 63А / 14363 Захранващ гребен ELMARK.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
ЧЕРBЕНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31052
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM9510 / 59051
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО STECKER 230V / VIV004419
ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО STECKER 230V / VIV004419 Осветително тяло STECKER E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия STECKER
Напрежение (V) 230V
Цокъл E27
Широчина на лентата 19мм