БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724
Сравняване
ЛУСТЕР КЛЕМА H2.5 ММ2 РЕ / VIV001724 Лустер-клема, полиетилен H/2.5mm2 PE T55°.
Серия TERMINAL BLOCKS
Напрежение (V) 250V
Размери (mm) 2.5 mm2
Цвят на корпуса прозрачно
Гаранция 12 месеца гаранция
Материал полиетилен
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДВУПОЛЮСНА ПОРЦЕЛАНОВА КЛЕМА 2Х4ММ
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
Купи
Бърз преглед
LED ИНДИКАТОР ELMARK AD56D-22-R-230 230V AC ЧЕРBЕН
ЧЕРBЕН LED ИНДИКАТОР ELMARK / 401423
Номинално напрежение 230 V
Изолационно напрежение 660V; 50/60Hz
Устойчивост на импулсно напрежение 6000V
ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31031
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
Цвят сив, червен, черен, син
Изолация едностранна
Монтаж на DIN шина
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDFNY2250 / 59243
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31053
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Материал негорящ полимер
ЩУЦЕР PG 48
ЩУЦЕР PG 48 / 500480
Материал полиетилен (РЕ)
Цвят сив
Приложение общо
Широчина на лентата 19мм