БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD1.25250 / 59106“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL1.254 / 59021
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730 Подпорен изолатор SM30 - за високо напрежение SM 30 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 8 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
Купи
Бърз преглед
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM35 ELMARK 10KV / 31735 Подпорен изолатпр SM35 - за високо напрежение SM 35 10kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 10 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 1 m
Диаметър преди свиване 4 mm
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010
ЛУСТЕР КЛЕМА TBH 10A / 31010 Използват се за свързване на проводници със сечение 2.5 до 25 кв.мм.
Модел TBH
Номинален ток 10A
Номинално напрежение до 660V
Цвят Бял
Сечение на проводника до 6 mm
САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА ЗА КАБЕЛНА ПРЕВРЪЗКА MT25 / 500041
Цвят Бял
Дължина 25 mm
Широчина 25 mm