БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДВУПОЛЮСНА ПОРЦЕЛАНОВА КЛЕМА 2Х4ММ
Сравняване
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 6
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
Купи
Бърз преглед
ЕЛЕКТРОИЗОЛАЦИОННА ЛЕНТА TESA 25 М Х 50 ММ БЯЛА
РАЗМЕР 25 м х 50 мм. х 0,15 мм.
ЦВЯТ Бял
МАТЕРИАЛ PVC
МАРКА Tesa
СИВА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 5N / 31053
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²
Материал негорящ полимер
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14
Цвят на изделието Бял
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E1510 / 59026
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY120 / 59209
КАБЕЛНА ГИЛЗА GTY120 / 59209
Материал медна сплав
Покритие калаено
Модел GTY
Сечение на проводника 120 mm²
Дължина 65 mm
За проводник със сечение 6 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A