БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ЧЕРНА РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31031“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
За проводник със сечение 4 mm²
Материал бакелит
Модел Мелоплам
Номинален ток 15 A
ДЮБЕЛ ЗА КРЪГЪЛ КАБЕЛ 5 / 500440 Подходящ за кръгъл кабел със сечение: 2x0.5; 2x0.75; UTP; FTP.
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 8 mm
Цена за пакет 50 броя
Купи
Бърз преглед
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1014 / 59030TE
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD 2-250/СИН 100БРОЯ
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD2250 / 59107
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
СКОБИ ЗА КАБЕЛ 8
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
СИН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 2187 / 59007
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 16ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 16 mm