БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ДЮБЕЛ ЗА КРЪГЪЛ КАБЕЛ 5 / 500440“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM508 / 59046
Сравняване
Материал медна сплав
Покритие калаено покритие
За проводници със сечения от 4÷240мм²
С отвор за болт от М6÷М16 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ ПАКЕТ 100 БРОЯ
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004
СКОБИ ЗА ЗАКРЕПВАНЕ НА КАБЕЛ ELMARK 4ММ / 500004 Скоби за закрепване на кабел 4мм - скобите за закрепване на кабел осигуряват надеждна защита и дават възможност за прецизно фиксиране на кабели и проводници.
Материал PVC
Цвят на изделиет бял
Диаметър 4 mm
Цена за пакет
Купи
Бърз преглед
ФИКСИРАНА ФАСУНГА E27 230V / VIV004418
Фиксирана фасунга E27 230V - осветителното тяло EKE E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия EKE
Напрежение (V) 230V
Цокъл E27
ДЮБЕЛ ЗА ПЛОСЪК КАБЕЛ 2 ELMARK 50 БРОЯ
ДЮБЕЛ ЗА ПЛОСЪК КАБЕЛ 2 / 500434 Дюбел за плосък кабел 2 - подходящ за плосък кабел със сечение: 2x4; 2x6; 3x1.5; 3x2.5mm².
Цвят Бял
Диаметър 6-7 mm
Широчина 12 mm
Цена за пакет от 50 броя
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730
ПОДПОРЕН ИЗОЛАТОР SM30 ELMARK 8KV / 31730 Подпорен изолатор SM30 - за високо напрежение SM 30 8kV, цилиндричен.
Импулсно напрежение 8 (kV)
Диаметър на отвора 8 mm
Номинално напрежение 1000V
Изолационно напрежение 5000V
Температура на околната среда -40°C ÷ +90°C
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК E3525 / 59033
Модел CHS
Сечение на проводника 35 mm²
Дължина 25  mm
Забележка Цена за пакет
ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО STECKER 230V / VIV004419
ОСВЕТИТЕЛНО ТЯЛО STECKER 230V / VIV004419 Осветително тяло STECKER E27 представлява достъпна алтернатива на нощна лампа, която се включва директно в контакт, намиращ се в близост до легло.
Серия STECKER
Напрежение (V) 230V
Цокъл E27
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ D3.2 / 3010032GL
ТЕРМОСВИВАЕМ ШЛАУХ С ЛЕПИЛЕН СЛОЙ GL ТИП D3.2 ММ
Модел GL
Цвят Черен
Дължина 122 mm
Диаметър преди свиване 3.2 mm