БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „СКОБИ ЗА КАБЕЛ 14“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК FDD ЖЕНСКИ 5.5 / 59005
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Удължение при скъсване (%) 160
Обща дебелина [μm] 130
Адхезия/Стомана [N/cm] 2.7
Размери 20м.:19мм.
Купи
Бърз преглед
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163
ЗАХРАНВАЩ ГРЕБЕН 1P 63А / 14163 Захранващ гребен ELMARK 1P 63А.
Номинален ток 63/100A
Брой полюси 18
Дължина 1000 mm
Номинално работно напрежение 230V/400V
Изолационно напрежение 500V
Устойчивост 960°C/3sec
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PTV5.513 / 59105
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК MDFN1.25250 / 59112
ФАСУНГА БАКЕЛИТ ELMARK ВИСЯЩА Е27 ЧЕРНА
Цвят Черен
Вид на материала Бакелит
Габаритен размер (mm) D 38.5/L:55
Дължина на лентата 20м
Широчина на лентата 19мм