БИМЕТАЛЕН НАКРАЙНИК DTL112014 / 59230
Преглед на количката „ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE1614 / 59031TE“ е добавен във вашата количка.
НЕИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК JM7012 / 59050
Обратно към продуктите
ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК Е 7508/СИН 100БРОЯ
Кликнете за уголемяване
ELMARK
Осигурява се сигурна връзка в основата на накрайника.
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Вид на материала Медно-алуминива сплав
Марка ELMARK
10 налични
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
Модел DTL-1
Сечение на проводника 120 mm²
Отвор за болт 14 mm
Дължина 120 mm
Връзка с нас ? / Въпрос относно биметален накрайник DTL112014 ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
При възникнални проблеми не се колебайте да ни потърсите на посочените контакти.
Тук са всичките Ви желания, събрани на едно място !
Бъдете подготвени за всяка ситуация с оналайн магазин eAlfa.bg !
Допълнителна информация
Тегло 0.050 кг
Доставчик
ЕЛМАРК ГРУП ЕООД
Марка
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ЖЪЛТ ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК PBDD5.5250 / 59108
Сравняване
Материал месингова сплав
Покритие галванично калаено покритие
Изолация поливинилхлорид
Цветове три основни цвята - червен, син, жълт
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕРВЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК RVL1.254 / 59021
Материал месингова сплав
Изолация поливинилхлорид
Материал PVC
Цвят на изделието Бял
Предназначение За фиксиране на проводници
ФАСУНГА БАКЕЛИТ ELMARK ВИСЯЩА Е27 ЧЕРНА
Цвят Черен
Вид на материала Бакелит
Габаритен размер (mm) D 38.5/L:55
ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ ELMARK PVT 2/СИНЬО 100 БРОЯ
СИНЬО ИЗОЛИРАНО СЪЕДИНЕНИЕ PVT2 / 59034
Модел PVT
Цвят Жълт
Сечение на проводника 4-6 mm²
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
ФАСУНГА ЗА ПОЛИЛЕЙ Е27
Фасунга за полилей - малка пластмасова фасунга – миньонка с ринг и цокъл Е27, 250V, 4A. Фасунгата има максимална работна температура до 200°C.
Напрежение 250V
Номинален ток 4А
ЗЕЛЕН ИЗОЛИРАН НАКРАЙНИК TE6014 / 59029TE
СИНЯ РЕДОВА КЛЕМА LTU2UK 3N / 31035
Номинално напрежение до 800V
Номинален ток до 125А
Сечение на проводника 0.2мм²÷35.00мм²