ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 230Х40ТХ22.2MM RD-SB01 / 163103“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
  • Изключително здрав режещ диск с високи експлоатационни показатели.
  •  Подходящ за рязане на неръждаема стомана и инокс.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за виброшлайф Райдър
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180104
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БР
Технически параметри:
  • размер: 93х230 P 180
  • 8 отвора
  • 10 броя
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A / 155406
155406 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 10.5 ВАЛЕРИЙ
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ Ф10.5 ВАЛЕРИЙ
Диаметър ф10мм
Дължина 133мм
Работна дължина 87мм
  • Четката е направена от усукана стоманена тел
  • Тип стойка – М14.
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф8Х210MM / 153662
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302212
  • Диаметър: 225 мм.