ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER / 11539/CEA-18E
КОЛЕДЕН ТИШЛАЙФЕР 32 Х 180 СМ.
Обратно към продуктите
ГОФРИРАНА ВРЪЗКА ЗА СИФОН С ВИТЛО Ф92
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
Кликнете за уголемяване
truper
ЧЕТКА ТЕЛЕНА С 51 СНОПА TRUPER
МАТЕРИАЛ: Полипропилен
ЧЕТКА: Въглеродна стомана
РАЗМЕР: 29.5  х 2.7 см
ДЕБЕЛИНА НА НИШКАТА: 0.35 мм
ДЪЛЖИНА НА СНОП: 3.2 см
8 налични
Описание
Връзка с нас ? / Въпрос относно продукт ?
Препоръчително е да се възползвате от предоставената опция за преглед при освобождаване на пратката!
Ще се радваме да улесним процеса, помагайки в намирането на точните материали и инструменти.
Изберете качеството, ние Ви очакваме с нашите многобройни и качествени предложения !
Не се колебайте в избора си, поръчайте от нас !
Допълнителна информация
Марка
truper
Доставчик
Евромаркет
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШПАКЛА С ДЪРВЕНА ДРЪЖКА 40MM TS
Сравняване
ШПАКЛА С ДЪРВЕНА ДРЪЖКА 40MM TS / 320414
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЧЕТКА СТОМАНЕНА, ИЗВИТА, ДЪЛГА ЕРГОНОМИЧНА ДРЪЖКА
  • Извита, с дълга ергономична дръжка
  • Материал: стомана
Широчина 180мм , Ф 8 мм
Марка Hardy
ФАСАДЕН ВАЛЯК
ВАЛЯК HARDY EUROFAZA ФАСАДЕН 25 СМ, 18 ММ, Ф 68 / 0100726825
Фасаден валяк 25 cm, 18 mm, Ø68 mm Eurofaza Hardy
ШПАКЛА ФАСАДНА 60 СМ НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
ВАЛЯК ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ
ВАЛЯК HARDY ELITAKOLOR ФАСАДЕН ПАК 18 CМ, 18 ММ, Ф 68ММ / 0101226818
Този валяк е с подложка, за по-добра покриваемост на неравности.
  • Дължина на влакното: 18 мм
  • Дължина на валяка (ролката): 180 мм
  • Диаметър на валяка (ролката): ø68 мм
ДРЪЖКА ЗА ВАЛЯК 25Х8 / 0140120825 Дръжка за валяк 25х8мм - подходяща за валяк 25 см, двукомпонентна ръкохватка.
Диаметър 8мм
Серия 12
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480
ЧЕТКА HARDY УНИВЕРСАЛНА 80ММ / 9600405480 Четка Hardy универсална 80мм - произведена от марката Харди.
Размер 80мм