КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СТОПЕР ЗА ВРАТА МАТ ХРОМ“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИАМЕТЪР: 12 мм
ДЪЛЖИНА: 10 см
МАТЕРИАЛ: алуминий /стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-100
  • Диаметър на колелото - 100 мм.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-PPB-050 F04
  • Размер на колелото - 50 мм.
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
СЮРМЕ 60 ММ SONICO Ф8 АНТИК
  • Материал: алуминий, стомана
  • Диаметър: 8 мм
  • Дължина: 60 мм
  • Цвят: антик
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 70 ШАГРЕН
Междуцентрие 70мм
Предназначение входни врати, вътрешни врати, сервизни помещения и др.
Марка Sonico
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M10
  • Размер - 50 мм.