КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ПАНТА ЗА КОМАРНИК КАФЯВА / 00611030403“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА ГАБРОВО 1/2 МЕСИНГ
Сравняване
Цвят Месинг
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА КЛАСИКО СЕКРЕТНА 90 ШАГРЕН
Цвят Шагрен
Марка Сонико
Вид Секретна дръжка
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.