КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „НАСРЕЩНИК ЗА СЮРМЕ / 13285413“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 90 МЕСИНГ
Сравняване
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-200
  • Диаметър на колелото - 200 мм.
Купи
Бърз преглед
СЕКРЕТЕН ПАТРОН 90 ММ ANBO/40/50
РАЗМЕР: 40 х 50 мм
ПОКРИТИЕ: Сатен никел
МАТЕРИАЛ: Месинг/Хром
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-160
  • Диаметър на колелото - 160 мм.