КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО ХОДОВО 3300-MLS-125 F18“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-100 F18
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
КОЛЕЛО ХОДОВО 3302-SLS-125 F18
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Секретна дръжка "Класико", 70 mm - различни цветове
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО БЯЛА 70
Цвят Бяла
Марка Сонико
Вид Сервизна дръжка
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1801-PPB-050 F01 M8
  • Размер - 50 мм.
ДРЪЖКА КЛАСИКО ОБИКНОВЕНА 90 ЧЕРНА
Междуцентрие 70мм