КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЕКРЕТНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА БЯЛА 1/2“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1702-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Купи
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO СЕКРЕТНА 90 ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
ПАНТА СРЕДНА 3D РЕГУЛИРУЕМА / 11160913001
ДРЪЖКА СИЛИСТРА ОБИКНОВЕНА 70 ШАГРЕН
За метални и дървени врати.
Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
Видове покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
КОЛЕЛО ХОДОВО 2802-MTR-125
  • Диаметър на колелото - 125 мм.
БРАВА CODKEY CD 2001 СЕКРЕТНА 70 ММ ШИП С НИКЕЛ
  • Марка: Codkey
  • Вид: Секретна
  • Материал: Метал
  • Цвят: Никел
  • Размери: 70 мм