КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО S-1802-PPB-050
Сравняване
КОЛЕЛО МЕБЕЛНО 1802-PPB-030
Бърз преглед
ДРЪЖКА ПРЕСЛАВ SONICO С ТОПКА 90 ММ ЧЕРНА
  • Дръжка за интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка и топка
  • Междуцентрие: 90мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Купи
Бърз преглед
Междуцентрие 90 мм
Цвят Черна
Предназначение За офиси, жилищни помещения и други.
Сервизна дръжка "Класико", 90 mm - различни цветове
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
СТОПЕР ЗА ВРАТА ХРОМ
Размер: Ф40
Цвят: Хром
Предназначение: Предпазва от нараняване, намаля шума
ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН
  • За метални и дървени врати.
  • Втулков PVC лагер в компактност между шилда и ръкохватката.
  • Габаритни размери на шилда, предназначени да покрият всички стари отвори при ремонт.
  • Покритие, устойчиво на различни атмосферни влияния.
  • Междуцентрие: 70 mm
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075 F04
  • Диаметър на колелото - 75 мм.