КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „ДРЪЖКА СИЛИСТРА СЕРВИЗНА 70 ШАГРЕН“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПАНТА ИЗХВЪРЛЯЩА НИСКО РАМО С АМОРТИСЬОР
Сравняване
Диаметър на чашката: 20 мм
Ъгъл на отваряне: 100°
Дълбочина на чашката: 10 мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MMB-050
Купи
Бърз преглед
СЕРВИЗНА ДРЪЖКА СИЛИСТРА САТЕН 90
Предназначение За дървени и интериорни врати
Материал Метал
Вид Реверсивна
ДРЪЖКА СКОПИЕ SONICO СЕКРЕТНА 70 ММ БЯЛА
  • За интериорни, вътрешни или входни врати
  • Обикновена ръкохватка
  • Междуцентрие: 70мм
  • За монтиране на врати със секретни брави
Материал Метал
Вид Реверсивна
ПАНТА ФАЛЦОВА ЛЯВА 13L / 11160413L
БРАВА SNC СЕКРЕТНА 90/40 С ПРАВ НАСРЕЩНИК НИКЕЛ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПОКРИТИЕ: Никел
РАЗМЕР: 90 / 40 мм
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.