КОЛЕЛО ХОДОВО 1701-MTB-050 F04 M10
Преглед на количката „СЕРВИЗНА ДРЪЖКА КЛАСИКО ЧЕРНА 90“ е добавен във вашата количка.
КУПИЧКА БРЮЛЕ 8,5 СМ 130 МЛ. 1 БРОЙ / 00010283
Обратно към продуктите
ЕДНОЦВЕТНИ БАЛОНИ 20 / И02-8302
Кликнете за уголемяване
  • Диаметър на колелото – 50 мм.
21 налични
Описание
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
Сравняване
КОЛЕЛО ХОДОВО 1607-PPB-038
  • Диаметър на колелото - 38 мм.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
КОЛЕЛО ХОДОВО 1700-MTB-075
  • Диаметър на колелото - 75 мм.
Купи
Бърз преглед
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
БРАВА СЕКРЕТНА 25/85 MM
Секретната брава е с размери 25/85 мм. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Отличава се с високо качество на изработка. Тя е здрава и надеждна. Секретната брава е лесна за монтаж. Комплектът съдържа брава, насрещник и крепежни елементи. Междуцентрие 85, бексет 25 мм. Произход: Kale Kilit Турция
ЦВЯТ: бяло
РАЗМЕР: ф 10
МАТЕРИАЛ: метал
ВИД: секретна
СЪДЪРЖАНИЕ: крепеж/2 дръжки
ЦВЯТ: шагрен
МАТЕРИАЛ: метал/pvc покритие
МЕЖДУЦЕНТРИЕ: 90 мм